Horoskop na luty 2015 roku od Wróżki Gaudencji

AKTUALNOŚCI, HOROSKOP, Redakcja poleca, STYL ŻYCIA

W gwiazdach i kartach tarota zapisana jest nasza przyszłość. To one mówią nam o tym co czeka nas w najbliższym czasie. Informują o troskach, problemach czy niespodziankach losu, czyhających na każdym kroku. Los często uzależniony jest od gwiazd dlatego też warto wiedzieć co czeka nas w ciągu najbliższych dni czy tygodni. Sprawdź swój horoskop i przekonaj się sam.

Baran (20.03-20.04)

Pierwszy i ostatni tydzień lutego będą sprzyjać długim , szczerym rozmowom i otwarciu się na partnera. Samotnym BARANOM Wenus daje nadzieję na uroczą znajomość. Zatroszcz się o siebie i nie żałuj pieniędzy na realizację marzeń. Dobre dni 4 i 25. Przyjazny znak PANNA.

Byk (21.04-21.05)

W lutym sukces zawodowy jest w zasięgu twojej ręki. Twój profesjonalizm zostanie doceniony i nagrodzony. W każdej sprawie miej własne zdanie i broń go. W połowie miesiąca masz szansę spotkać swoją miłość sprzed lat. Odwiedź salon kosmetyczny i fryzjera. Dbanie o urodę dobrze ci zrobi. Dobre dni 10 i 11. Przyjazny znak RYBY.

Bliźnięta (22.05-22.06)

W tym miesiącu gwiazdy będą sprzyjać twoim finansom. Jest szansa na kredyt, pożyczkę lub wygraną . Samotne BLIŹNIĘTA powinny teraz unikać romansów. Twoje przejściowe kłopoty ze zdrowiem związane są ze złym odżywianiem. Postaw na lekkostrawna dietę i więcej się ruszaj a poczujesz się młodo. Dobre dni 14 i 15 . Przyjazny znak BARAN.

Rak (21.06-22.07)

W lutym gwiazdy zapewnią ci moc doznań. Wróci ci energia i chęć do życia. Twoim wsparciem będą najbliżsi. W pracy trochę zmian, ale pojawią się też dodatkowe źródła dochodu. Aby twe serce znów zabiło mocniej, bierz udział w życiu towarzyskim rodziny. Dobre dni 8 i 14.Przyjazny znak RAK.

Lew (23.07-22.08)

W lutym w domu wszystko będzie układać się pomyślnie. Sprawy zawodowe potoczą się po twojej myśli. Bardziej absorbujące niż praca okażą się sprawy sercowe. Gwiazdy od dłuższego czasu wróżą ci romans z cudzoziemcem. Stać cię na wiele i masz teraz szczęście. Dobre dni 18 i 20. Przyjazny znak RAK.

Panna (23.08-22.09)

W lutym gwiazdy pomogą ci sporo zyskać w sferze finansowej i będą sprzyjać miłości i spokojnemu życiu. W związkach zapanuje sielski spokój, single mają szansę w drugiej połowie miesiąca poznać kogoś intrygującego. Szczęście ci sprzyja , więc zabierz się za spełnianie marzeń. Dobre dni 23 i 24. Przyjazny znak KOZIOROŻEC.

Waga (23.09-23.10)

W lutym Wenus otoczy cie opieką, więc jeśli jesteś wciąż singlem, weź w swoje ręce sprawy i zaaranżuj spotkanie z kimś, kto ci się od dawna podoba . Dbaj o dobre relacje z bliskimi i nie wytykaj im każdego błędu. Planowane wydatki odłóż na później, bo podjęte pochopnie decyzje mogą przynieść więcej złego niż dobrego. Dobre dni 6 i 14. Przyjazny znak STRZELEC.

Skorpion (24.10-22.11)

W lutym prawdopodobnie otrzymasz korzystną propozycję zawodową i finansową. W każdej dziedzinie życia pojawią się super okazje. W sprawach sercowych spokojnie i bez zmian. Jeśli chcesz poprawić swoje zdrowie i samopoczucie, spędzaj jak najwięcej czasu w pięknych miejscach i ruszaj się na świeżym powietrzu. Dobre dni 14 i 15. Przyjazny znak WODNIK.

Strzelec (23.11-21.12)

Otoczenie oczekuje od ciebie większej aktywności zawodowej i towarzyskiej. Twoje miłosne plany mają szanse się wreszcie spełnić. Nie ukrywaj uczuć, a wszystko ułoży się po twojej myśli. Jeśli twoje myśli krążą wokół niespodziewanego zysku, to próbuj szczęścia w totku. Masz wsparcie gwiazd. Dobre dni 10 i 16. Przyjazny znak WODNIK.

Koziorożec (22.12-19.01)

Dla KOZIOROŻCA luty to miesiąc spokoju i relaksu. W domu i w pracy , wszystko będzie się toczyło wolnym rytmem. Single będą rozkoszować się swobodą i życiem towarzyskim. Pary ze stażem będą cieszyć się codziennością we dwoje. Ruch jest ci teraz bardzo potrzebny. Dobre dni 20 i 25. Przyjazny znak WAGA.

Wodnik (20.01-18.02)

W lutym weekendy spędzisz na spotkaniach z rodziną i przyjaciółmi. Przez cały miesiąc będzie się dużo działo. Znajdź czas wyłącznie dla siebie, na relaks, fryzjera i kosmetyczkę. Zadbaj o stawy i trzymaj się ciepło, a będzie dobrze. Zagraj w totka, masz duże szanse wygranej. Dobre dni 7 i 15. Przyjazny znak SKORPION.

Ryby (19.02-20.03)

W lutym finansowe kłopoty odejdą w cień. Wymyślisz sposób na pomnożenie pieniędzy albo dojdziesz do wniosku, że wystarczy ci to co masz. Uważaj na drodze i kontroluj swoje emocje. Jeśli jesteś singlem, warto teraz intensywnie szukać partnera. W drugiej połowie miesiąca możesz od życia otrzymać więcej niż oczekujesz. Dobre dni 18 i 21. Przyjazny znak LEW.

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry