Horoskop na marzec 2015 roku od Wróżki Gaudencji

AKTUALNOŚCI, HOROSKOP, Redakcja poleca, STYL ŻYCIA

W gwiazdach i kartach tarota zapisana jest nasza przyszłość. To one mówią nam o tym co czeka nas w najbliższym czasie. Informują o troskach, problemach czy niespodziankach losu, czyhających na każdym kroku. Los często uzależniony jest od gwiazd dlatego też warto wiedzieć co czeka nas w ciągu najbliższych dni czy tygodni. Sprawdź swój horoskop i przekonaj się sam.

Baran (20.03-20.04)

W marcu będziesz mieć wielką przychylność gwiazd w sferze uczuć . Twój partner będzie pełen najlepszych intencji. Jeśli szukasz nowej pracy, to w tym miesiącu poszukiwania mogą zakończyć się sukcesem. Zacznij spełniać swoje marzenia, wiosna natchnie cię optymizmem. Przyjazny WODNIK.

Byk (21.04-21.05)

W marcu obudzi się w tobie skłonność do ryzyka. Nawet jeśli nie zarobisz dużych pieniędzy, to i tak wyjdziesz na finansową prostą. Sprawy trudne okażą się całkiem proste. Zadbaj o kondycję, przebywaj więcej na świeżym powietrzu. Przyjazny RAK.

Bliźnięta (22.05-22.06)

W marcu czeka cię dobra passa w uczuciach. Single poczują żywsze bicie serca, w stałych związkach zapanuje wiosna. Trochę rodzinnych kłopotów zmusi cię do działania, możliwe, że bliska ci osoba będzie potrzebowała wsparcia finansowego. Przyjazny SKORPION.

Rak (21.06-22.07)

W marcu gwiazdy umocnią cię i dodadzą wiary we własne możliwości. Postaraj się gdzieś wyjechać i zadbać o dobre samopoczucie. Rozejrzyj się wokół siebie, bowiem jest blisko ciebie ktoś, kto pragnie twej uwagi i uczuć. Przyjazny KOZIOROŻEC.

Lew (23.07-22.08)

W marcu działania , które rozpoczniesz zakończą się pomyślnie. Przygotuj się na zmiany, ale nie obawiaj się ich skutków. To co się zużyło musi się skończyć. Małe niedobory w domowym budżecie , to tylko przejściowy problem. Wkrótce wyjdziesz na prostą. Przyjazny PANNA.

Panna (23.08-22.09)

W marcu gwiazdy będą sprzyjały tym, którzy rozpoczną pracę na własny rachunek. Jeśli jesteś singlem, rozglądaj się dookoła, ktoś z otoczenia pragnie twego zainteresowania. PANNOM w związkach grożą kłótnie, na szczęście przejściowe. Poświęć więcej czasu rodzinie, zwłaszcza rodzicom. Przyjazny BYK.

Waga (23.09-23.10)

W marcu dawno planowane przedsięwzięcie ma wreszcie szansę realizacji. Nie zabraknie ci pomysłów i odwagi. Wzmocnij swój organizm, bo może się zbuntować. Obecnie jest bardziej podatny na infekcje. Przyjazny STRZELEC.

Skorpion (24.10-22.11)

W marcu gwiazdy wróżą ci dobrą kondycję i humor. Jak spełniać swoje marzenia , to właśnie teraz. Po 20 uważaj szczególnie na drodze. Finanse i zdrowie nie sprawią niemiłych niespodzianek. W uczuciach coraz lepiej… Przyjazny WAGA.

Strzelec (23.11-21.12)

W marcu zacznij spełniać swoje marzenia, jest szansa na realizację przynajmniej części z nich. Wenus zadba o żywsze bicie twego serca. W drugiej połowie miesiąca czekają cię emocjonujące wydarzenia w rodzinie. Będą potrzebne ci mocne nerwy i sporo cierpliwości. Przyjazny znak BARAN

Koziorożec (22.12-19.01)

W marcu masz wielką przychylność gwiazd w sprawach partnerskich. Twój partner będzie pełen najlepszych intencji i uczuć. Pozwól sobie na odrobinę szaleństwa, to jest potrzebne w waszym związku. Wkrótce trzeba będzie podjąć ważną decyzje. Przyjazny LEW.

Wodnik (20.01-18.02)

W drugiej dekadzie marca gwiazdy będą sprzyjać twoim finansom. Wiosna niesie samotnym WODNIKOM zmiany. Wyjedź na kilka dni w spokojne miejsce, zwolnij nieco tempo życia a wyjdzie ci to na dobre. Pilnuj swoich rzeczy. Przyjazny WODNIK

Ryby (19.02-20.03)

W marcu uważaj , by finanse nie wymknęły ci się spod kontroli. Zanim postanowisz coś w sprawach zawodowych, podsumuj swoje dotychczasowe osiągnięcia. W miłości przydałoby się trochę zmian, mniej rutyny. Przyjazny BLIŹNIĘTA.

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry