Horoskop na kwiecień 2015 roku od Wróżki Gaudencji

AKTUALNOŚCI, HOROSKOP, Redakcja poleca, STYL ŻYCIA

W gwiazdach i kartach tarota zapisana jest nasza przyszłość. To one mówią nam o tym co czeka nas w najbliższym czasie. Informują o troskach, problemach czy niespodziankach losu, czyhających na każdym kroku. Los często uzależniony jest od gwiazd dlatego też warto wiedzieć co czeka nas w ciągu najbliższych dni czy tygodni. Sprawdź swój horoskop i przekonaj się sam.

Baran (20.03-20.04)

W kwietniu warto zadbać o kondycję, zmienić nieco dietę, ruszyć w plener. W Twojej rodzinie pojawi się ktoś nowy do kochania. Po 10 kwietnia pojawi się osoba , która będzie Tobą żywo zainteresowana. Możliwy przypływ dodatkowej gotówki. Twoje problemy wyjdą na prostą. Szczęśliwe liczby 15 i 22.

Byk (21.04-21.05)

W kwietniu warto zaplanować kilkudniowy wypad w jakieś urokliwe miejsce. Gwiazdy wróżą, że kariera w pracy będzie się układała po Twojej myśli. Przełożony doceni Cię w wymierny finansowy sposób. Sporo się będzie działo w życiu uczuciowym. Dobre dni to soboty i niedziele. Szczęśliwe liczby 10 i 19.

Bliźnięta (22.05-22.06)

W kwietniu Twoje finanse nie będą nadążały za wydatkami. Gwiazdy mówią, że osiągniesz sukces łagodnością i ustępliwością. Przygotuj się na zmiany, ale nie obawiaj się ich skutków. Zadbaj o zdrowie, nie lekceważ drobnych dolegliwości. Nie zmuszaj partnera do obietnic i deklaracji. Szczęśliwe liczby 21 i 8.

Rak (21.06-22.07)

W kwietniu będzie się wokół Ciebie dużo działo. Miłe chwile będą się przeplatały z przykrymi. Ostrożnie podchodź do finansów, to Ci się opłaci. Wenus sprawi , że żywiej zabije Twoje serce. Jeśli szukasz nowej pracy, może się to udać z dnia na dzień. Szczęśliwe liczby 7 i 12.

Lew (23.07-22.08)

W kwietniu zadbaj o kondycję, po wielkanocnym przejedzeniu konieczna dieta i dużo ruchu na świeżym powietrzu. W drugiej połowie miesiąca możliwy przypływ energii , jakiego dawno nie było. Gwiazdy wróżą nowe szanse w sprawach zawodowych. Szczęśliwe liczby 11 i 23.

Panna (23.08-22.09)

W kwietniu gwiazdy zapewnią Ci spokój i równowagę. Przed Tobą perspektywa nowej lub dodatkowej pracy, która poprawi znacznie Twoje finanse. Ostatni tydzień miesiąca poświęć w szczególny sposób rodzinie, która oczekuje od Ciebie wsparcia. Szczęśliwe liczby 5 i 15.

Waga (23.09-23.10)

W kwietniu masz szanse na poprawienie zarówno stanu konta , jak i relacji z bliską Ci osobą. Sprawy sercowe będą najlepszym lekarstwem na smutki. Zdrowie nie sprawi kłopotów o ile będziesz dbać o właściwą dietę. Postaw na aktywność fizyczną! Szczęśliwe liczby 6 i 10.

Skorpion (24.10-22.11)

W kwietniu tym, którzy zamierzają pracować na swoim, gwiazdy wróżą powodzenie i zyski. Druga dekada miesiąca to dobry moment na zrobienie korzystnych zakupów. Nieoczekiwanie znajdziesz się w centrum wydarzeń, które mogą odmienić Twoje życie uczuciowe. Szczęśliwe liczby 8 i 11.

Strzelec (23.11-21.12)

Pragnienie zmian w uczuciowym związku ma szansę zrealizować się w kwietniu. Warto poprawić kondycje fizyczną. Zacznij się więcej ruszać : biegać , pływać… Dla poprawy nastroju wybierz się na weekend w jakieś miłe miejsce, koniecznie ze swoim partnerem. Szczęśliwe liczby 22 i 1.

Koziorożec (22.12-19.01)

W kwietniu zaplanuj kilkudniowy odpoczynek. Taki wiosenny wypad poprawi Twoją kondycje fizyczną i psychiczną. Finanse chwilowo nadszarpnięte szybko wrócą do normy. W uczuciach partner oczekuje od Ciebie więcej zaangażowania i traci powoli cierpliwość. Szczęśliwe liczby 12 i 19.

Wodnik (20.01-18.02)

W kwietniu przygotuj się na zmiany, które będą zgodne z Twymi pragnieniami. Zdrowie nie sprawi Ci przykrej niespodzianki , o ile będziesz nadal dotrzymywać zobowiązań dietetycznych. Samotne WODNIKI znajdą wśród nowo poznanych kogoś, kto ich oczaruje i podbije serce. Szczęśliwe liczby 11i 21.

Ryby (19.02-20.03)

W kwietniu gwiazdy wróżą nowe szanse w sprawach zawodowych. Twoja ugodowość się teraz przyda. Jeśli walczysz ze zbędnymi kilogramami, to teraz jest dobry czas aby osiągnąć wymarzoną wagę. Jedyny warunek to konsekwencja w działaniu. Niezłe pieniądze na horyzoncie. Szczęśliwe liczby 3 i 17.

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry