W poszukiwaniu najseksowniejszego polskiego geeka

AKTUALNOŚCI, GWIAZDY, HUMOR, MEDIA, POLSKA, Redakcja poleca, ROZRYWKA, SERIALE TV, TELEWIZJA

W związku z premierą 8. sezonu kultowego serialu „Teoria wielkiego podrywu” Comedy Central Polska organizuje casting na polskiego geeka. Do wygrania oprócz sławy są laptopy oraz zestawy DVD z serialem. Zgłoszenie można wysłać do 21 kwietnia.

Konkurs nawiązuje do fabuły serialu i jego bohaterów – czterech prawdziwych geeków. Aby wziąć w nim udział wystarczy wystylizować się na „polskiego króla geeków”, zrobić sobie „selfie” i wysłać je za pomocą aplikacji „Casting na Polskiego Geeka” na stronie www.facebook.com/ccpl. Na zgłoszenia organizatorzy czekają do 21 kwietnia. Zwycięzców wybiorą Internauci, którzy za pomocą tej samej aplikacji do 23 kwietnia będą głosować na swoich faworytów.

fot. viacom

fot. viacom


Główną nagrodą w konkursie, oprócz „fejmu” i tytułu „polskiego geeka”, będzie laptop do gier, o którym marzy każdy geek – Acer Aspire V Nitro. Osoba, która zajmie drugie miejsce otrzyma laptopa Acer Switch 10FHD. Dodatkowo 10 najseksowniejszych zdaniem internautów geeków dostanie zestaw płyt DVD z serialem „Teoria wielkiego podrywu”.

„Teoria wielkiego podrywu w praktyce”! Bohaterami serialu „Teoria wielkiego podrywu”
są dwaj geniusze Leonard i Sheldon oraz ich przyjaciele Howard i Raj. Ci sympatyczni naukowcy potrafią rozszczepić atom, jednak długo nie wiedzieli, jak postępować z kobietami i nie mieli pojęcia o życiowych realiach. Do czasu kiedy w ich życiu pojawiła się piękna kelnerka, Penny. Pod jej wpływem w serialowych geekach dokonała się ogromna przemiana, którą widzowie mogli śledzić w dotychczasowych sezonach serii. W najnowszej odsłonie kultowej „Teorii wielkiego podrywu” każdy z nich może się już pochwalić stałym i udanym związkiem. Co ważne relacje damsko-męskie zupełnie nie wpłynęły na niecodzienne zainteresowania serialowych geeków, ich miłość do nauki, superbohaterów i „Gwiezdnych Wojen”.

Bazinga! „Teoria wielkiego podrywu” to prawdziwa kopalnia gagów, odniesień do popkultury, świata nauki i science fiction. Na palnie „Teorii wielkiego podrywu” niejednokrotnie gościli idole geeków na całym świecie, w tym: astrofizyk Stephen Hawking, współzałożyciel firmy Apple Steve Wozniak, kultowy kapitan Spock – Leonard Nimoy, czy użyczający głosu najsłynniejszemu czarnemu charakterowi w galaktyce, Lordowi Vaderowi, James Earl Jones.

Co nowego w geekoświecie? W pierwszym odcinku można było zobaczyć powrót Sheldona z jego samotnej wyprawy po Stanach Zjednoczonych. Oczywiście nie udało mu się nie wpaść w tarapaty. Jednak na ratunek, jak zawsze, przybyli Leonard i Amy. Z kolei Penny starała się o pracę w firmie farmaceutycznej. Raj w końcu przedstawił przyjaciołom swoją dziewczynę. Więcej szczegółów ze zwariowanego życia geeków i ich drugich połówek w niedzielne wieczory w Comedy Central Polska.

Nowe odcinki 8. sezonu „Teorii wielkiego podrywu” w każdą niedzielę 20:00 tylko na antenie Comedy Central Polska.

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry