Casting do programu CANAL+ DISCOVERY

AKTUALNOŚCI, MEDIA, POLSKA, Redakcja poleca, TELEWIZJA

CANAL+ DISCOVERY oraz producent ATM Grupa zapraszają na casting do nowego programu CANAL+ DISCOVERY. Zaproszenie jest skierowane do każdego kto jest znużony codziennością i chce przeżyć niesamowitą przygodę.

Organizowany przez ATM Grupa casting umożliwia każdemu, kto zakwalifikuje się do programu, przeżycie niezwykłej przygody i poznanie nieodkrytych zakątków Polski. Jeśli czujesz się przytłoczony i znudzony, jeśli potrzebujesz impulsu, aby wyrwać się z codziennej rutyny, zgłoś siebie lub swoich znajomych do programu, który pokaże Ci, że można żyć inaczej. Wyjść z pracy, wsiąść na rower, przejechać dwadzieścia kilometrów, zanurkować w opuszczonej kopalni, spędzić noc w szałasie na wyspie, a po przebudzeniu ugotować zupę z żołędzi. Przekonać się jak fascynujący może być każdy z nas i świat parę metrów od naszego domu. Poczuć na własnej skórze, jak kilkugodzinna przygoda pomoże oderwać się od codzienności i naładować baterie.

atm

atm


Do programu można zgłosić siebie, lub swoich znajomych. Wystarczy pobrać i wypełnić formularz ze strony www.atmgrupa.pl/casting, odpowiedzieć na kilka pytań, opisać krótko siebie i dołączyć dwa zdjęcia.

CANAL+ DISCOVERY w ciągu roku pokaże 120 godzin polskich produkcji. Widzowie mogą już oglądać pierwszy program przygotowany specjalnie dla CANAL+ DISCOVERY– „PrzeTwórcy”. Trwają także zdjęcia do innych produkcji – o Polakach i ich pasjach, które stanowią dla nich sposób na życie, a także o rekonstruktorach, którzy poświęcają każdą wolną chwilę na przeżywanie historii na nowo.

CANAL+ DISCOVERY łączy w sobie pozytywne emocje, niezwykłe przygody, prawdziwe historie ludzi z Polski i ze świata, których osobiste doświadczenia i osiągnięcia stanowią inspirację oraz poszerzają horyzonty widza. Zobaczymy tutaj starannie wyselekcjonowane dokumenty, filmy i programy – wszystko po to, aby w pełni oddać misję i wartości nowego kanału.

źródło: ATM

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry