Samsung Gear S2 – trener fitness na twojej ręce.

AKTUALNOŚCI, CIEKAWOSTKI, CIEKAWOSTKI, GADŻETY, MOBILE, POLSKA, Redakcja poleca, ŚWIAT, TECHNOLOGIE, Video 1 komentarz do Samsung Gear S2 – trener fitness na twojej ręce. 187

Już na początku listopada (prawdopodobnie 3 listopada) ruszy w Polsce sprzedaż najnowszego modelu smartwatcha firmy Samsung: GEAR S2. Wielu entuzjastów nowych technologii przygląda się raportom napływających z USA gdzie model miał już swoją premierę. Niewątpliwą nowością jest wygląd zegarka. Tym razem Samsung postawił na klasykę. Piękny ponadczasowy projekt z technologią przyszłości wygląda i funkcjonuje bezproblemowo nie tylko z telefonami producenta. Jedną z rewolucyjnych zmian było umożliwienie z korzystania ze smart watcha również posiadaczom telefonów konkurencji. Gear S2 będzie działać m.in. ze wszystkimi telefonami HTC One M(7-9), LG, Sony serii Z i innymi.

fot. samsung

fot. samsung


Samsung Gear S2 to smartwatch, który wspiera użytkownika w monitorowaniu aktywności fizycznej. Wyposażony został w funkcje, które ułatwiają nam codzienną walkę o zdrową sylwetkę. Jedną z nich jest aplikacja S Health. Dzięki niej możemy śledzić swoje codzienne aktywności oraz otrzymywać porady dotyczące poprawy efektywności wykonywanych ćwiczeń. Sami możemy ustanawiać nasze sportowe cele i otrzymywać wskazówki, które usprawnią ich realizację. Dzięki temu Gear S2 staje się trenerem odpowiednim zarówno dla początkujących amatorów sportu, jak i tych bardziej doświadczonych i zaawansowanych. Ponadto 24-godzinny dzienniczek w intuicyjny sposób monitoruje nasze zadania i sprawi, że z pewnością nie zapomnimy o zaplanowanej serii ćwiczeń.


Bieganie i piesze wycieczki to jedno z najpopularniejszych aktywności fizycznych. Właśnie z myślą o amatorach tego typu sportów Gear S2 wyposażony został w aplikację Nike+ Running. Z jej pomocą możemy w łatwy sposób wyznaczać trasę biegu, mierzyć czas, naszą prędkość oraz liczbę spalonych kalorii. Wszystko to możemy dostosować do stworzonego przez nas planu. Aplikacja sprawdza się zarówno w przypadku amatorów, którzy stawiają swoje pierwsze sportowe kroki oraz w przypadku tych, którzy przygotowują się do przebiegnięcia maratonu. Swoimi wynikami możemy dzielić się z przyjaciółmi i wzajemnie motywować do regularnych ćwiczeń i poprawiania osiągniętych rezultatów. Te wszystkie funkcję zapewnia niewielki i stylowego zegarek0, który nosimy na nadgarstku. Dzięki zaawansowanym czujnikom, w które wyposażony został Samsung Gear S2, smartwatch może stać się naszym całodobowym, osobistym trenerem fitness. Dążenie do idealnej sylwetki i świetnej kondycji staje się znacznie łatwiejsze dzięki wsparciu Samsung Gear S2.

źródło: samsung

Powiązane wpisy

  • Przynajmniej ładnie wygląda a nie jak te zabaweczki.


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry