„Kylie Christmas” najlepszy prezent pod choinkę! [zobacz teledyski]

AKTUALNOŚCI, GWIAZDY, MUZYKA, POLSKA, Redakcja poleca, ROZRYWKA, ŚWIAT, Video, WYDARZENIA KULTURALNE Brak komentarzy do „Kylie Christmas” najlepszy prezent pod choinkę! [zobacz teledyski] 267

Długo trzeba było czekać, aż pierwsza i jedyna „Księżniczka Popu” – Kylie Minogue wyda świąteczny album. Trwało to ponad 25 lat, ale warto było czekać. Na najnowszym krążku znajdziecie esencję świąt począwszy na refleksji a skończywszy na wesołym nastroju w stylu disco. Do współpracy nad świątecznym albumem Kylie zaprosiła wielu gości, takich jak: Iggy Pop, Dannii Minogue oraz nawet dzięki magii świąt samego Franka Sinatrę.

fot. parlophone/wb

fot. parlophone/wb

Wielu pseudo krytyków zarzuca kompozycjom nudę i te same melodie co na innych świątecznych produkcjach. Nic bardziej mylnego. Owszem Kylie wykorzystała kilka klasycznych utworów znanych szerokiej publiczności, mimo tego znajdziecie kilka rewelacyjnych oryginalnych produkcji tj. 100 Degrees zaśpiewaną w duecie z siostrą Dannii, czy Only You z Jamesem Cordenem, które wyróżniają ją spośród innych.

Jeśli nie wiecie co kupić swoim najbliższym na świąteczny prezent, a wiecie, że kochają muzykę i świąteczny nastrój, polecam wam serdecznie najnowszą produkcję Kylie. Nadaje się ona do słuchania w domu, w samochodzie, na spacerze…. Jest tak uniwersalna, że będziecie jej słuchać nawet latem 🙂

Koniecznie szukajcie wersji Deluxe, która zawiera trzy dodatkowe piosenki na płycie CD oraz płytę DVD z sześcioma teledyskami nakręconymi podczas nagrywania albumu w studio.

NEWSFix POLECA!!!!: Ocena: 5/5 !!!!!!

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry