Fire Emblem Fates na Nintendo 3DS/2DS

AKTUALNOŚCI, GRY, POLSKA, Redakcja poleca, ROZRYWKA, ŚWIAT, Video

Pewnego dnia Corrin, główny bohater gry, odkrywa straszną prawdę – mimo że dorastał w Nohr, tak naprawdę jest potomkiem rodziny królewskiej sąsiadującej krainy Hoshido. Przed laty zły król Garon porwał go od rodziców. Teraz oba narody są na skraju wojny i gracz musi wybrać czy Corrin ma ochronić Hoshido, krainę swoich krewnych, w Fire Emblem Fates: Birthright, czy może też powinien stanąć po stronie wieloletnich opiekunów i powstrzymać działania Garona w Fire Emblem Fates: Conquest. Historię już 9 czerwca uzupełni dostępne w wersji do pobrania Fire Emblem Fates: Revelation. W tej odsłonie gry Corrin nie dokonuje żadnego wyboru i odkrywa prawdę dotyczącą wojny dwóch królestw.

Zależnie od wybranej strony historia będzie rozgrywała się całkiem inaczej, zapewniając zupełnie inne doświadczenia dla graczy o różnych upodobaniach. W Fire Emblem Fates: Birthright w każdej chwili istnieje możliwość zmierzenia się z Mapami Wyzwań (Challenge Maps) w celu uzyskania doświadczenia i pieniędzy, dzięki czemu jest to idealna gra dla wszystkich, którzy zaczynają od niej swoją przygodę z serią lub grali wcześniej tylko w Fire Emblem: Awakening. Z kolei Fire Emblem Fates: Conquest cechują inne dostępne do zrekrutowania postacie i brak Map Wyzwań, przez co doskonalenie umiejętności bohaterów jest tutaj trudniejsze, a finanse ograniczone. Gra jest przez to bardziej wymagająca i w większym stopniu podobna do starszych tytułów z serii Fire Emblem.

Począwszy od 20 maja w formie płatnych rozszerzeń gier regularnie wypuszczane będą także kolejne mapy. Można je albo kupować oddzielnie, albo zdecydować się na zakup całego Map Pack 1 już za 72 zł, który zapewni dostęp nie tylko do wszystkich 11 map w dniach ich premier, ale też do bonusowej zawartości. Kupując Map Pack 1 gracze wydadzą mniej niż w przypadku nabywania kolejnych map oddzielnie.

Fire Emblem Fates jest dostępne także w formie edycji limitowanej, w której skład wchodzi Game Card ze wszystkimi trzema ścieżkami, artbook (książka z obrazkami powiązanymi z grą), dwustronny plakat z krajobrazem i ekskluzywny SteelBook®. Edycja limitowana pozwala na zagranie w wersję Revelation przed jej premierą w Nintendo eShop, która będzie miała miejsce 9 czerwca. Od 20 maja w sklepach dostępna jest także konsola New Nintendo 3DS XL Fire Emblem Fates Edition* oraz nowy zestaw wymiennych nakładek dla konsoli New Nintendo 3DS, przedstawiający wizerunki członków zwaśnionych rodów.. Dodatkowo wszyscy, którzy kupią Fire Emblem Fates przez Nintendo eShop w ciągu czterech tygodni po premierze, otrzymają kod umożliwiający bezpłatne pobranie motywu Dwa królestwa (Two Kingdoms).


fot.nintendo

fot.nintendo


Stań po stronie swoich przyjaciół i opiekunów w Fire Emblem Fates: Conquest, stań po stronie swoich krewnych w Fire Emblem Fates: Birthright lub stań po stronie prawdy w Fire Emblem Fates: Revelation: wybór należy do Ciebie. Premiera Fire Emblem Fates: Birthright oraz Fire Emblem Fates: Conquest na konsole z rodziny Nintendo 3DS miała miejsce 20 maja. Do wyczerpania zapasów w sklepach dostępna jest też edycja limitowana – w jej skład wchodzi Fire Emblem Fates: Revelation, które w Nintendo eShop zadebiutuje dopiero 9 czerwca.

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry