Nintendo Entertainment System (NES ) powraca w wersji mini

AKTUALNOŚCI, GADŻETY, GRY, INTERNET, POLSKA, Redakcja poleca, ROZRYWKA, ŚWIAT, TECHNOLOGIE Brak komentarzy do Nintendo Entertainment System (NES ) powraca w wersji mini 351

Poczuj się jak w latach osiemdziesiątych i dziewięćdziesiątych już 11 listopada, kiedy odbędzie się premiera Nintendo Classic Mini: Nintendo Entertainment System. Klasyczny NES powraca w znajomej obudowie będącej mini-repliką oryginalnej konsoli stacjonarnej Nintendo. Po podłączeniu konsoli do telewizora HD przy pomocy dołączonego kabla HDMI, gracze będa mogli zmierzyć się z 30 wbudowanymi grami, wśród których znajdą ulubione klasyki, takie jak Super Mario Bros., The Legend of Zelda, Metroid, Donkey Kong, PAC-MAN czy Kirby’s Adventure.
name-original
Do konsoli Nintendo Classic Mini: Nintendo Entertainment System dołączony będzie kabel HDMI, kabel USB umożliwiający podłączenie konsoli do zasilenia (zasilacz do zakupu osobno) i jeden gamepad Nintendo Classic Mini: NES Controller. Niezależnie od tego czy Twoim celem będzie odkrycie na nowo ulubionych klasyków, czy też poznanie radości płynącej z grania w tytuły na NES-a, w tej fantastycznej kolekcji gier na pewno znajdziesz coś dla siebie. Na konsoli będzie można odpalić następujące preinstalowane gry:

· Balloon Fight

· BUBBLE BOBBLE

· Castlevania™

· Castlevania II: Simon’s Quest™

· Donkey Kong

· Donkey Kong Jr.

· DOUBLE DRAGON II: THE REVENGE

· Dr. Mario

· Excitebike

· FINAL FANTASY®

· Galaga™

· GHOSTS‘N GOBLINS™

· GRADIUS™

· Ice Climber

· Kid Icarus

· Kirby’s Adventure

· Mario Bros.

· MEGA MAN™ 2

· Metroid

· NINJA GAIDEN®

· PAC-MAN™

· Punch-Out!! Featuring Mr. Dream

· StarTropics

· SUPER C™

· Super Mario Bros.

· Super Mario Bros. 2

· Super Mario Bros. 3

· Tecmo Bowl™

· The Legend of Zelda

· Zelda II: The Adventure of Link

Każdy z tych tytułów na pewno przywoła wiele wspomnień i pozwoli na przeżycie kolejnych miłych chwil. W wiele z tych gier można nawet grać z przyjacielem lub przyjaciółką po podłączeniu do konsoli drugiego gamepada Nintendo Classic Mini: NES Controller, sprzedawanego oddzielnie. W tym celu można również wykorzystać Classic Controller lub Classic Controller Pro kompatybilny z konsolą Wii.

Nintendo Classic Mini: NES Controller przyda się także w celu zagrania w gry z NES-a w ramach Konsoli Wirtualnej na Wii U lub Wii. Wystarczy podłączyć gamepad do Wii Remote’a, aby znowu móc grać jak za starych dobrych czasów. Gracze nie będą musieli się również martwić o utratę ciężko wypracowanych postępów w grach, ponieważ w każdej z nich znajdą wiele miejsc, które pozwolą im na wstrzymanie rozgrywki i wznowienie jej w późniejszym czasie, bez konieczności korzystania z jakichkolwiek haseł.

Wróć do starych wspomnień i stwórz nowe pamiętne chwile z konsolą Nintendo Classic Mini: Nintendo Entertainment System od Nintendo, której premiera odbędzie się 11 listopada. Przeżyj na nowo chwile chwały, pokonaj bossa, który wcześniej był dla Ciebie niepokonany lub po prostu dobrze się baw z klasycznymi tytułami.

CENA: w okolicach 250-300 PLN

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry