Wiosenne ramówki TVP, TVN i POLSATU.

 

Od dłuższego czasu największe stacje telewizyjne dają nam możliwość po raz kolejny zobaczenia naszych ulubionych seriali, programów dokumentalnych czy rozrywkowych. „Powtórki” towarzyszyć nam będą jednak jeszcze tylko do końca lutego. Z początkiem marca stacje TVP, TVN, POLSAT maja dla nas nowe propozycje programowe.

Nowe seriale, filmy fabularne, odmienione „Wiadomości” – to elementy nowej wiosennej ramówki TVP1.

Ofertę programową Jedynki na tegoroczną wiosnę otworzą nowe seriale.

Jakuba Wesołowskiego, Wojciecha Zielińskiego i Tomasza Borkowskiego zobaczymy w historycznej produkcji „1920. Wojna i miłość” w reżyserii Macieja Migasa(premiera 2 marca, emisja środa, godz. 20.20)

Martę Żmudę-Trzebiatowską i Mateusza Damięckiego będzie można zobaczyć w produkcji „Chichot losu”, na motywach powieści Hanki Lemańskiej(premiera 5 marca, emisja w soboty o godz. 20.15)

„Operacja życie” autorstwa Grzegorza Siedleckiego i Roberta Kędera to nowa propozycja serii dokumentalnej Jedynki(premiera 2 marca, emisja w środy o godz. 21.30)

Jedynka pokaże wiosną także kontynuacje znanych seriali i programów:

6 marca o godz. 20:15 ruszy kolejna- piąta seria „Rancza”,
przygotowano także piąty sezon sensacyjno-kryminalnych przygód „Ojca Mateusza”premiera 3 marca.Nie zabraknie również nowych  „Klanu” i „Plebanii”.Zobaczymy również kontynuację programu Adama Gesslera „Wściekłe gary”.

Wiosenna ramówka TVP 2

Nowych seriali pojawi się bardzo dużo: zobaczymy zapowiadany od dawna hit „Tancerze” z Kasią Cichopek w roli głównej, także „Rajskie klimaty”, „Doręczyciela” , angielska produkcja „Tudorowie”, a także nowe odcinki flagowej produkcji TVP: 4. serię „Rancza”. Nie zabraknie także nowości w sobotnim paśmie filmowym Hit na sobotę: zobaczymy „Casino Royale” z nowym Bondem – Craigiem Danielem, „Gladiatora” Ridleya Scotta, film „Deja Vu” z Valem Kilerem i Denzelem Washingtonem oraz „Zawód szpieg” z Bradem Pittem w roli głównej. TVP postawiło ponownie na rozrywkę: pojawią się takie nowe programy jak „Hit generator”, „Kiosk” i „Klub dobrego humoru”.

Na wiosnę 2011 roku stacja TVN ma następujące propozycje dla widzów:

„X-Factor” to kolejne muzyczne, długo oczekiwane w Polsce i bijące rekordy popularności zagranicą, talent-show.

Debiut na antenie TVN będzie miał również ekstremalny program „Wipeout – Wymiatacze na antenie od 13 lutego.

Cofnij czas
Polska wersja programu „Turn back your body clock”, w której uczestnicy będą mieli okazję cofnąć czas i powalczyć o odzyskanie formy sprzed lat.

Przepis na życie
Najnowsze serialowe dziecko stacji TVN powstaje w oparciu o scenariusz napisany przez popularną aktorkę teatralną, filmową i telewizyjną Agnieszkę Pilaszewską (dobrze znaną amatorom seriali z roli Aliny Krawczyk z „Miodowych lat”). W obsadzie zobaczymy dobrze znane twarze, a wśród nich: Magdalena Kumorek, Piotr Adamczyk, Maja Ostaszewska i Edyta Olszówka. Na antenie od 6 marca.

You can dance – Po prostu tańcz
Kolejna odsłona popularnego show o tańcu, tym razem w nieco zmienionej wersji. Jak zwykle uczestnicy walczyć będą o warsztaty w prestiżowej szkole tańca, jednak pojawi się nowa prowadząca Patrycja Kazadi w miejsce Kingi Rusin, która tym razem zadebiutuje w roli jurorki. Na antenie od 2 marca.

Oprócz wielu nowości i zmian, zasiadając wiosną przed telewizorami, będziemy mogli również śledzić dalsze losy znanych nam już, z anteny TVN, bohaterów. Zobaczymy dalsze losy postaci takich szlagierów TVN, jak „Usta, usta”, „Prosto w serce” czy „Na Wspólnej”. Nie zabraknie też popularnych serii: „Sędzia Anna Maria Wesołowska”, „Sąd rodzinny”, „Detektywi”, i „W-11” oraz programów interwencyjnych „Uwaga” oraz „Superwizjer”. Pojawią się również „Kuchenne rewolucje” i „Rozmowy w toku”.

Wiosną już po raz trzeci zameldujemy się w „Hotelu 52″. Zabierzemy widzów do Zakopanego, by pokazać „Szpilki na Giewoncie”. Będziemy podążać za „Linią życia” by wreszcie przekonać się, że liczy się „Tylko muzyka”. Goszcząc u Kiepskich przywitamy Waldusia, ponownie przeżyjemy „Pierwszą miłość” i nie unikniemy rozwiązywania „Trudnych spraw”. Zostaniemy przyjęci do „Kobiecego Klubu Zbrodni”, w którym będziemy rzucać „Kośćmi”, po to, by przeniknąć do świata mrocznych spraw kryminalnych „CSI Miami” i „Nowego Jorku. Z opresji wybawi nas Hancock (Will Smith), a po Nowym Jorku oprowadzi kosmita Dave (Edie Murphy).

W sobotnie wieczory POLSAT pokaże show „Tylko muzyka. Must be the music”, w którym o sławę, pieniądze i sympatię widzów powalczą najbardziej utalentowani muzycznie ludzie w Polsce.

Najbliższy sezon „Świata według Kiepskich” zaskoczy nas powrotem Waldusia. Synek Ferdka przywiezie z Ameryki nie walizkę dolarów, ale… żonę!

Widzowie śledzący z uwagą historie z życia wzięte będą mogli zobaczyć kolejne odcinki „Dlaczego ja?”, „Malanowski i partnerzy” oraz nową propozycję – „Trudne sprawy”.

Wiosną 2011 Telewizja POLSAT zaprasza również na kontynuacje kochanych przez widzów polskich seriali: „Daleko od noszy 2″ (premiera 5 marca o godz. 19.30) i „Pierwszą miłość”.

Autor: Paulina Liana
Źródło:TVP/POLSAT/TVN

 
Wiosenne ramówki TVP, TVN i POLSATU.

Tagi

Powiązane artykuły

  • No Related Posts