Horoskop na marzec 2014 roku od wróżki Gaudencji

 

W gwiazdach i kartach tarota zapisana jest nasza przyszłość. To one mówią nam o tym co czeka nas w najbliższym czasie. Informują o troskach, problemach czy niespodziankach losu, czyhających na każdym kroku. Los często uzależniony jest od gwiazd dlatego też warto wiedzieć co czeka nas w ciągu najbliższych dni. Sprawdź swój horoskop i przekonaj się sam.

HOROSKOP na marzec 2014 roku układała specjalnie dla NEWSFix Magazine wróżka Gaudencja

Baran 20.03-20.04
W lipcu skup się na życiu towarzyskim, nawiązuj znajomości, to świetny okres dla BARANA na relaks. Zacieśnieniem więzi z partnerem sprzyjać będą wyprawy do miejsc nieznanych. W drugiej połowie miesiąca pilnuj swoich finansów. Samotne BARANY mają wielką szansę na znalezienie swojej drugiej połówki podczas jakiejś niezwykłej wycieczki. Przyjazny znak RAK.
Byk 21.04-21.05
W lipcu złap dystans do rzeczywistości. Doceń to co masz i ciesz się każdą chwilą spędzoną z bliskimi Twoje zdrowie i samopoczucie ulegną poprawie , pod warunkiem, że zdecydowanie więcej czasu będziesz spędzać na łonie natury. Małe kłopoty sercowe Cię nie ominą. Przyjazny znak WAGA.

Bliźnięta 22.05-22.06
W lipcu gwiazdy sprzyjać będą BLIŹNIĘTOM w bardzo wielu dziedzinach życia. Wiele posunięć finansowych może się teraz udać. Uważaj na słowa , które mogą Ci zaszkodzić. Przyjazny znak WODNIK.
Rak 21.06-22.07
W lipcu zatroszcz się o siebie, korzystaj z uroków życia. Twoje zmysły będą teraz bardziej wyczulone niż kiedykolwiek. W drugiej połowie miesiąca masz szansę poznać kogoś , kto Cię zafascynuje i Ty jego. Są widoki na sukces finansowy. Przyjazny znak KOZIOROŻEC.
Lew 23.07-22.08
W lipcu poukładaj tak swoje sprawy, aby znaleźć czas na dłuższy wypoczynek. Po nim poczujesz wielką siłę fizyczną i umysłową. Będziesz w stanie przenosić przysłowiowe góry. Marzenia się spełniają, tylko trochę trzeba im pomóc. Przyjazny znak BLIŹNIETA.
Panna 23.08 – 22.09
W lipcu gwiazdy dodadzą CI nowej energii, ale uważaj na co ją spożytkujesz. Nie angażuj się w sprawy z góry przegrane. Na razie wstrzymaj się od zaciągania kredytów. Twój partner czuje się zaniedbywany, okaż mu więcej uwagi. Przyjazny znak STRZELEC
Waga 23.09-23.10
W lipcu wiele spraw potoczy się zgodnie z Twoim życzeniem pod warunkiem, że zdobędziesz się na spokojne działanie i nie ulegniesz emocjom. Samotne WAGI mogą liczyć na to, że ich poszukiwania idealnego partnera zakończą się sukcesem. Przyjazny znak WODNIK.
Skorpion 24.10-22.11
W lipcu gwiazdy będą sprzyjać Twoim finansom. Wygrasz, lub dostaniesz podwyżkę. W stałych związkach poprawa atmosfery a samotne SKORPIONY mogą teraz ruszać na podbój serc. Miłość jest piękna , gdy jej nie ograniczasz. Przyjazny znak PANNA.

Strzelec 23.11 21.12
Dla STRZELCÓW lipiec , to miesiąc spokoju i relaksu. Single będą rozkoszować się swobodą i życiem towarzyskim. Pary ze stażem będą się cieszyć codziennością we dwoje. Rozsądnie gospodaruj gotówką, bo w najbliższym czasie są niewielkie szanse na jej pomnożenie. Przyjazny znak SKORPION

Koziorożec 22.12- 19.01
W lipcu Wenus otoczy Cię opieką, więc jeśli jesteś singlem, weź sprawy w swoje ręce i zorganizuj spotkanie z kimś, kto od dawna Ci się podoba. W pracy nie działaj pochopnie, rozważ dobrze każdą decyzję. Jeśli teraz wyjeżdżasz na urlop, będzie to nie tylko okazja do wypoczynku… Przyjazny znak BARAN
Wodnik 20.01- 18.02
W lipcu gwiazdy zatroszczą się o to , by nie brakowało Ci rozrywek. Na horyzoncie spotkanie z osobą, z którą w przeszłości byliście blisko. Nie przesadzaj z zakupami, bo pieniądze rozejdą się błyskawicznie a perspektywy na ich pomnożenie są mizerne. Przyjazny znak SKPRPION.
Ryby 19.02-20.03
W lipcu zaczną się spełniać Twoje życzenia, a życie nabierze rumieńców. Większa wolność uczuciowa pozwoli Ci szukać szczęścia na własny rachunek. Osiągniesz stabilną sytuację. Nie musisz się martwić o finanse. Przyjazny znak WAGA.