Wiele zmian na 4 urodziny NEWSFix Magazine
Wrocław 4 sierpnia 2014

Z okazji 4 urodzin NEWSFix Magazine postanowił odswieżyć swój wizerunek. 4 sierpnia wystartowała nowa wersja portalu informacyjnego pod adresem http://www.newsfix.pl. Została przygotowana tak, aby dać jak największy komfort użytkowania na wszystkich możliwych platformach. Strona automatycznie dostosowuje się do wielkości ekranu, także bezproblemowo można ją przeglądać zarówno na komputerach osobistych jak i urządzeniach mobilnych tj. tablety i telefony komórkowe.

W następnym tygodniu planowane jest uruchomienie audycji radiowej pt. NEWSFix Talk, podczas której słuchacze dowiedzą się o nowościach ze świata technologii, internetu oraz rozrywki. Uczestnikami programu będą specjaliści z różnych dziedzin życia m.in w stałym składem będzie Rafał Kudliński, redaktor naczelny NEWSFix Magazine, Piotr Mieczkowski – dyrektor ds. technicznych i internetowych NEWSFix Magazine oraz Piotr Dudała – expert z branży IT, wniesie swój nietypowy i mocny komentarz.

załącznik do komunikatu: nowy design newsfix.pl


Uzyskaj certyfikat „SUPER MIEJSCE NEWSFix Magazine” w 2012 roku! (31/12/2011)

Wrocław 31 grudnia 2011
Z Nowym Rokiem czas na nowe! Magazyn NewsFix.pl w 2012 roku planuje przyznawać certyfikaty „SUPER MIEJSCE NEWSFix Magazine” firmom, które zostały sprawdzone i są godne polecenia. Sprawdzane będą przed wszystkim małe firmy świadczące usługi z terenu Wrocławia i okolic. Pod uwagę będzie brana jakość w stosunku do ceny, przyjazny personel, fachowość i ogólne wrażenie.

„Chcemy w ten sposób wskazać te mikro przedsiębiorstwa, z których usług chcielibyśmy ponownie skorzystać i gdzie nie wyznaje się zasady – klient Twój wróg” mówi redaktor naczelny NEWSFix Magazine Rafał Kudliński.

Subiektywnej oceny będą dokonywać redaktorzy NEWSFix Magazine.Lista certyfikowanych firm będzie na bieżąco aktualizowana na stronach magazynu oraz każda z nich będzie za darmo promowana. Na koniec roku odbędzie się plebiscyt na REWELACYJNE MIEJSCE NEWSFix Magazine, w którym to czytelnicy będą głosować na najlepszą firmę spośród certyfikowanych firm.

Kontakt dla mediów:
Michał Szymczak michal.szymczak[@]newsfix.pl


PIERWSZE URODZINY NEWSFix MAGAZINE (10/06/2011)

Wrocław 10 czerwca 2011
NEWSFix Magazine obchodzi w tym tygodniu swoje pierwsze urodziny. Z uwagi na bardzo młody wiek, wciąż się rozwijamy i raczkujemy, szukając nowych pomysłów i tematów. Staraliśmy się jak najbardziej uatrakcyjnić stronę www.newsfix.pl m.in. poprzez liczne konkursy z ciekawymi nagrodami (sprzęt komputerowy, filmy DVD, bilety do Filharmonii Wrocławskiej).

Przez ostatnie dwanaście miesięcy nasi czytelnicy bardzo chętnie dzielili się z nami swoimi uwagami i sugestiami, co spowodowało, że wkrótce doczekają się nowej odsłony magazynu. Nowa szata graficzna, nowe kategorie tematyczne, poszerzone o informacje z biznesu, motoryzacji, sportu to tylko przedsmak tego, co będzie można znaleźć na stronie www.newsfix.pl.

Pierwszy rok był bardzo ważnym etapem dla działu oprogramowania. Etap ten miał pomóc określić nam styl, którym podąży nasz magazyn. Przez cały okres istnienia bacznie przyglądaliśmy się wymaganiom stawianym przez naszych czytelników, analizowaliśmy statystyki, które pomogły nam wyłonić oblegane przez was działy, tematyki, artykuły, ich zależności oraz ergonomię. W naszych głowach pojawiały się miliony różnych pomysłów, jednak bywały momenty, w których ciężko było nam podjąć jednomyślną decyzję. Wtedy główną rolę odgrywaliście właśnie Wy! Poprzez wasz udział w naszych ankietach mogliśmy znacznie precyzyjniej określić wasze wymagania oraz nurt, którym podążamy. Kiedy koncepcja została ostatecznie zatwierdzona ruszyliśmy z pracami. Wiele funkcjonalności zostało wprowadzonych do obecnej szaty graficznej, część została tylko przetestowana i przeniesiona na nowy design, a niektóre wycofane. Wszystko jednak miało na celu stworzenie nowego, wygodnego i ergonomicznego wyglądu, który już niebawem opublikujemy – mówi dyr. działu oprogramowania.

Prawdziwą perełką jednak będzie nowy portal społecznościowy “MEETFix”, którego nazwę wybrali nasi wierni fani. Umożliwi on łatwe i proste komunikowanie się ze znajomymi, dodawanie zdjęć, blogów, komentarzy, czatowanie. Lista dodatkowych funkcji wciąż jest otwarta, a znając naszych czytelników, szybko zapełni się nowymi propozycjami.

A czego my sobie życzymy z okazji urodzin? Niewiele: więcej fanów, więcej pomysłów i ładnej pogody!

Kontakt dla mediów:
Michał Szymczak michal.szymczak[@]newsfix.plDrogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry